PDL Praktijkdiploma Loonadministratie - module personeel, communicatie en organisatie

Werk je op een loonadministratie of op een afdeling personeelszaken? En wil jij jouw kennis van bedrijfscommunicatie uitbreiden? Schrijf je dan in voor deze cursus.

 

Voor een personeelsfunctionaris of loonadministrateur is het van belang brede kennis te hebben op meerdere vakgebieden. Denk bijvoorbeeld aan functieomschrijvingen opstellen en een personeelsbeleid formuleren. Of kennis van organisaties zoals de belangrijkste begrippen met betrekking tot de administratie en de rol van automatisering. Ook communicatie is een belangrijk onderdeel van het vak. Het kennen van verschillende gespreksvormen bijvoorbeeld of de richtlijnen voor conflictbehandeling kunnen nuttig zijn voor het goed uitvoeren van de werkzaamheden.

inhoud praktijkdiploma loonadministratie - module personeel, communicatie en organisatie

In deze module leer je alles over:

  • personeels- en salarisadministratie
  • humanresource management (HRM)
  • organisatiestructuren en -vormen
  • arbeidsverdeling
  • automatiseren van administraties
  • marketing
  • merkmanagement
  • gespreksvormen
  • gesprekken sturen

 

Deze module is onderdeel van de opleiding praktijkdiploma loonadministratie. De overige modules zijn:

 

Weetje: 80% van de deelnemers van een module van PDL, zijn van plan om alle modules van PDL te volgen.

duur

3 bijeenkomsten dinsdagavond van 18.30 - 21.30 uur. 

Aantal bijeenkomsten: 3
Duur bijeenkomst: 3 uur
Moment van de dag: avond
Zelfstudie: 10 uur in totaal
Looptijd: 3 weken

kosten

De cursusprijs bedraagt €350,-.

Dit is exclusief boekengeld (€ 76,50) en examengeld (€ 206).

toelatingsvoorwaarden

Er is geen specifieke vooropleiding vereist.

waardepapieren

De Nederlandse Associatie voor Examinering neemt de examens af van deze module. Je betaalt ook aan hen het examengeld. Het examen maak je op een computer op een locatie van de Open Universiteit. Je kiest zelf de dag en het moment waarop je dit wilt doen. Kijk voor meer informatie op www.associatie.nl.

 

Je ontvangt per module een associatie-certificaat als je het examen met een voldoende afrondt. De 3 certificaten samen leveren dan het diploma Praktijkdiploma loonadministratie op.

 

 

subsidiemogelijkheden

Voor deze cursus kun je gebruik maken van het STAP-budget. Met deze regeling kun je jaarlijks tot € 1000,- subsidie ontvangen. Die kan je gebruiken om een opleiding, cursus of training te volgen. Je investeert daarmee in je ontwikkeling. En zo blijf je interessant voor werkgevers.

 

Ontdek of je in aanmerking komt voor een scholingscheque bij Twents Fonds voor Vakmanschap.

startdatum en locatie

  • startdatum 28-11-2023
    einddatum 12-12-2023
    plaats Hengelo
    prijs € 350,-
    prijs bij inzet STAP-budget € 0,-
  • Al onze cursussen, trainingen en opleidingen zijn vrijgesteld van btw.
Kosteloos bij
inzet STAP-budget
direct inschrijven


Enthousiast geworden? Schrijf je dan direct in voor de cursus.
Heb je toch nog vragen? Stel je vraag via de mail!
direct inschrijven     mail ons     incompany
Deze opleiding
wordt ook incompany
aangeboden.